„Lietaus žmogus“ paramos kino vakaras įvyko!

Nepaprastai džiaugiamės ir esame kupini įspūdžių po balandžio 18 d. įvykusio nuostabaus vakaro. Sulaukti tiek daug jūsų palaikymo ir dėmesio tiek socialiniuose tinkluose, tiek gyvai asociacijai ir visai bendruomenei, kurią atstovaujame reiškia labai daug. 

Esame ypatingai dėkingi:

PPC „Ozas“ ir „Multikino“, kurie nesuabejojo mūsų idėja sugrąžinti į kino teatro ekraną filmą „Lietaus žmogus“ ir skyrė ne tik reikšmingą paramą, kad tai įvyktų, tačiau ir visokeriopai padėjo su įgyvendinimu, palaikė ir nuoširdžiai kartu džiaugėsi rezultatu. 

Delfi.lt, kurie pradėję vystyti iniciatyvą (ne)matomi reikšmingai prisideda prie pokyčių kūrimo socialiai jautriose grupėse. 

Ministrei Monikai Navickienei, kuri savo tokioje užimtoje dienotvarkėje, skyrė vakarą išreikšti palaikymą ir dalyvauti kino vakare. 

Visoms įmonėms, kurie kartu su savo darbuotojų komandomis atėjo pažiūrėti filmo ir skyrė paramą Cencora, Yara, Verslo-vertė, Camelia ir kitoms. 

Visiems neabejingiems žmonėms, kurie galėjo ateiti į kino vakarą, nuoširdžiai palaiko mūsų vykdomą veiklą, skyrė savo laiką ir gerus žodžius.

Visiems, kurie socialiniuose tinkluose jau mėnesį reiškia palaikymą dalindamiesi mūsų informacija bei patys įsitraukdami į veiklas, skirtas autizmo mėnesiui paminėti.

Ačiū už užfiksuotas akimirkas Giedriui Matulaičiui! 

Daugiau įspūdžių: https://www.delfi.lt/nematomi/naujienos/gausus-burys-vilnieciu-susirinko-i-ypatinga-rengini-siekia-keisti-visuomenes-poziuri-96362529

Kiti straipsniai:

Danijoje
Autizmo asociacijų susitikimas Kopenhagoje
Jau 8 metus dalyvaujame Šiaurės ir Baltijos šalių skėtinių autizmo asociacijų susitikimuose. Organizacijos...
Skaityti straipsnį >
K
Buvimas autistiško vaiko mama: leisti jam būti ar spausti į normalumo rėmus?
Jausmą, kai susirūpinimą ir abejones dėl vaiko raidos specialistai įvardija autizmo diagnoze, tėvai dažnai...
Skaityti straipsnį >
Vaikai
Kaip autistiškiems vaikams pritapti socialiniame gyvenime? 
Autizmo spektro sutrikimą turintys vaikai dažnai susiduria su sunkumais socialiniame gyvenime: gali nesuprasti...
Skaityti straipsnį >

Prisidėk prie autistiškų asmenų įtraukties

Scroll to Top
Skip to content